Sizin için Seçtiklerimiz

Arçelik Televizyon Alış Satış  Yapanlar Bursa

Arçelik Televizyon Alış Satış Yapanlar Bursa

   Arçelik Televizyonlar Alım Satım Yapılır...    Bursa'da Arçelik mar..

1.999,00TL Vergiler Hariç: 1.999,00TL

Beko Beyaz Eşya Buzdolabı Çamaşır Bulaşık Makinesi...

Beko Beyaz Eşya Buzdolabı Çamaşır Bulaşık Makinesi...

Beko beyaz eşyaları alan satan firmalar Bursa. Beko markalı beyaz eşyaların..

1.222,00TL Vergiler Hariç: 1.222,00TL

Arçelik Beyaz Eşya

Arçelik Beyaz Eşya

Arçelik Marka Beyaz Eşya Alan Satanlar...Arçelik Buzdolabı, Arçelik Çamaşır Makinesi, Arçelik Bulaşı..

2.542,00TL Vergiler Hariç: 2.542,00TL

Elektrik Süpürgesi Yeni Kutusunda Alanlar Satanlar

Elektrik Süpürgesi Yeni Kutusunda Alanlar Satanlar

Fakir elektrik süpürgesi, Vestel elektrik süpürgesi, Philips elekrik süpürgesi, Arçelik elektrik süp..

2,00TL Vergiler Hariç: 2,00TL

Bosch Buzdolabı Çamaşır Bulaşık Makinesi

Bosch Buzdolabı Çamaşır Bulaşık Makinesi

Bosch Beyaz Eşya alımını satımını yapanlar. Bosch çamaşır makinesi, Bosch b..

2.499,00TL Vergiler Hariç: 2.499,00TL

Vestel Led Lcd Plazma Televizyon Alım Satım Bursa

Vestel Led Lcd Plazma Televizyon Alım Satım Bursa

Vestel Televizyon Vestel Tv Vestel Oled Televizyon Alan Satan Bursa Spotçular lcd tel..

12.121,00TL Vergiler Hariç: 12.121,00TL

Bit Pazarı; Neresi Nerede ?

Bit Pazarı; Neresi Nerede ?

Bit Pazarı Neresi? Bit Pazarı Nerede? Bit Pazarı Telefon Numaraları?... gibi sorularınızın cevabını ..

2.797,00TL Vergiler Hariç: 2.797,00TL

Spot 2.El Ev Eşyalarını

Spot 2.El Ev Eşyalarını

Bursa Bat Pazarı nerede neresi telefon numarasıGORSEL spot eşya & ikinci el eşya ..

2.222,00TL Vergiler Hariç: 2.222,00TL

Endüstriyel Mutfak Malzemesi Alan Satan Firmalar

Endüstriyel Mutfak Malzemesi Alan Satan Firmalar

GÖRSEL SPOT 2.EL; 2.El Cafe Lokanta Restaurant Malzemeleri ve 2.el Endüstriyel Mutfak ekipmanları Al..

1,00TL Vergiler Hariç: 1,00TL

Lokanta Malzemesi Alan Yerler

Lokanta Malzemesi Alan Yerler

BURSA'DA İkinci El LOKANTA Malzemeleri Alım SatımBursa ve bağlı ilçelerde, 2. el lokanta eşyaları al..

111,00TL Vergiler Hariç: 111,00TL

İçecek Soğutucu Dolabı Alım Satım

İçecek Soğutucu Dolabı Alım Satım

Marka Model Ayırmaksızın satmak istediğiniz; sağlam, çalışan, satılabilir olan endüstriyel mutfak&nb..

56.656.565,00TL Vergiler Hariç: 56.656.565,00TL

Malzeme Eşya Alan Satanlar

Malzeme Eşya Alan Satanlar

SPOT & 2.EL; EV EŞYASI, BEYAZ EŞYA, ELEKTRONİK MALZEMELERİ, ENDÜSTRİYEL MUTFAK MALZEMESİ, ..

555.555,00TL Vergiler Hariç: 555.555,00TL

Cafe Malzemesi Alan Satanlar

Cafe Malzemesi Alan Satanlar

YENİ 2.EL CAFE MALZEMESİ ALANLAR TEL 0532 411 19 202.EL VE YENİ KAFETERYA  MALZEMESİ ALAN YER T..

11,00TL Vergiler Hariç: 11,00TL

Pastane Malzemeleri Alınır

Pastane Malzemeleri Alınır

Pastane Malzemesi Alım Satım Yapan Yerlerin Telefon NumarasıBursa'da pastane malzemesi alım satım ya..

20.202,00TL Vergiler Hariç: 20.202,00TL

Spot Eşya Mağazaları

Spot SPOT EŞYA ALAN SATAN

SAHİBİNDEN EVLERDEN İŞ YERLERİNDEN EŞYA ALIM SATIM YAPANLARIN TELEFONUNU

   Sizlerinde bildiğiniz gibi spot eşyalar; Herhangi bir beyaz eşya, mobilya, elektronik ürünlerin yetkili bayileri o markanın adını kullanabilmek ve yetkilisi olabilmek için bir takım uygulama ve düzenlemelere tabidirler. Bunlardan mali açıdan en kritik olanı ise, yıllık belirli bir sayıda ürün satışı kotasını gerçekleştirmek zorunda olandır.
Ülkemizin karşılaştığı ekonomik krizlerden dolayı sıkıntılar yaşanabilir. Dolayısıyla bu ürünler yetkili bayilerdeki fiyatlara nazaran spot eşya mağazalarında çok daha uygun fiyatlarla satılmaktadır. Bunun yanında alınıp ( birçok nedenden çeyizlik, ev değişikliği, hediye olarak gelen, kullanım olarak artık işe yaramayan ) kutusundan çıkmamış birçok eşya yeni spot olarak alınıp satılabilir.
Bizimde içinde olduğumuz spot eşya sektörü siz müşterilerimiz için büyük bir avantaj sağlamaktadır.Artık sıfır ürünlere çok daha düşük fiyatlarla sahip olabilirsiniz.Bursa merkezli firmamız tüm Bursa ili ve ilçelerine hizmet vermektedir.Ürünlerimizi sürekli güncellenen internet sitelerimizden veyahut bize telefonla ulaşarak da temin edebilirsiniz.Her türlü spot eşya alışı satışı yapılır.
BURSA SPOT; Bursa Bat Pazarında 25 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimizden almış olduğumuz güç ile; sizlere samimi, güvenli ve hızlı bir şekilde hizmet vermeye devam eden firmamız, Bursa ilinde ev eşyalarının alım satımını yapmaktadır.
GÖRSEL SPOT müşteri odaklı büyümeye ve varlığını sürdürmeye devam etmektedir. 
   Not: Eşya alımlarımız, yerinden değerinde nakit ödeme yapılarak gerçekleşmektedir. Siz kıymetli müşterilerimizden, geliş gidişlerimizden kesinlikle nakliye ve hamaliye ücreti talep etmemekteyiz. 
Spot Alanlar Satanlar Bursadan 
   GÖRSEL SPOT  BURSA İLİ VE İLÇELERİNDEN YENİ AZ KULLANILMIŞ EV EŞYALARI ALINIR SATILIR. 
GSM. 0532 411 19 20 - 0544 454 96 01 
WHATSAPP: 0532 411 19 20     
   Bursspot eşya pazarı, bursa ikinci el eşya pazarı, bursa ikinci el eşya satışı, bursa ikinci el beyaz eşya satışı, bursa spotçular çarşısı, bursa 2.el eşyacı telefon numaraları, bursa 2.el eşya alım satımı, bursa da ikinci el eşya satış yerleri,  bursa  2.el bitpazarı  , bursa spot satış, bursa 2 el eşya alım satım , bursa da ikinci el eşya alım satımı, bursa da 2 el ev eşyası alım satımı, bursa da eski eşya alım satımı, bursa beyaz eşya alım satımı, bursa yeni eşya alım satımı, bursa kapalı kutu spot eşya alan yerler, ikinci el eşya bursa da spot mağaza, bursa spot beyaz eşya mağazaları. 
   Bursa ilinde ikinci el, az kullanılmış, her nevi ev eşyaları yerinden en yüksek fiyata alıyoruz. 
  İkinci El Eşya Nedir ? 
   2.el eşya, uzun yıllar kullandığımız ve artık ihtiyaç fazlası olan ürünlerdir. Bu ürünlerin ticarette büyük yer kaplaması ve ihtiyaçların karşılanması, ikinci el eşya pazarlarının açılmasına neden olmuştur. 
   İkinci el eşyalar dediğimizde aklımıza birçok ürün gelmektedir. Bu ürünlerin tamamının satışının yapıldığı ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığı yerlere de bit pazarları denir. Bit pazarlarında birçok ürün bulunur bunları kısaca sayacak olursak; eski mobilyalar, oturma grupları, gardıroplar, vitrinler, televizyonlar, buzdolapları, çamaşır makineleri, ocaklı fırınlar gibi birçok kullanılmış ev eşyaları bulunmaktadır. 
    Bit pazarlarında bulunan bu eşyaları, satıcılar uygun fiyatlara satmaktadırlar. İhtiyaç sahipleri de sandık odalarını ziyaret ederek beğendikleri ürünü satın alırlar. Sandık odasına giren tüm ikinci el ürünler, bazı kontrollerden geçer ve sağlamlığı teyit edilmektedir. 
   İkinci el eşyaları değerlendiren kişiler genelde öğrenciler ve bekar evlerinde kalanlardır. Yeni ürünler almaya bütçeleri uygun olmayan kişilerin tercih ettiği ürünlerdir. İkinci el eşyalar, genelde garanti kapsamı içinde de olabilmektedir. Örneğin mobilya ve elektronik aletlerin satışını yapan bit pazarları, ürünleri kontrol ederek kendi firmaları tarafından garanti vermektedir. 
  Sizde ikinci el ürün alırken, ürünlerin ne kadar ve nasıl kullanıldığını, garanti kapsamında olup olmadığını ve eş değer ürünlerle fiyat karşılaştırmasını sorabilir ve ürünleri bu şekilde alabilirsiniz. 
   İkinci el eşyaları alırken tercih ederken birçok şeyi göz önünde bulundurmanız gerektiğini lütfen unutmayın ve eski eşyalarınızı hem satarken hemde alırken karlı işler yapmış olun. 
   Unutmayın ki Sizin için artık önemi olmayan ve bir kenarda bekleyen kullanılmış ikinci el eşyalar başkaları için değerli olabilir.Eşyalarınızı güvenilir firmalara satın ve ikinci el eşya alırken güvenilir yerleri tercih edin.Böylece sorun yaşayacak olursanız karşılıklı güven ile bu sorunları kolayca aşabileceksiniz. 
    Beyaz eşyalar, evlerin ve hatta bazı iş yerlerinin bile ihtiyacı olan, ancak evlerde artık mutlaka olması gereken ürünlerdir. Beyaz eşya denilince ilk akla gelenler, buzdolabı, bulaşık makinası, çamaşır makinesi, fırın vb. ürünler akla gelmektedir. Günümüzde neredeyse bu beyaz eşyaların olmadığı ev kalmamıştır. Maddi açıdan durumu müsait olmayan kişiler de son zamanlarda çok fazla tercih edilen ikinci el eşya alanlar sayesinde, beyaz eşyalara sahip olabilmektedirler. 
   Aynı zamanda yeni ev kuracak olan ve maddi durumu yeterli olmayan çiftler ya da ailelerinden uzakta olan üniversite öğrencileri tarafından oldukça talep gören ikinci el eşya alanlar, İstanbul gibi büyük bir yerde fiyat açısından kişileri oldukça rahatlatmaktadır. Normalde 3 bin liradan aşağıda zor bulunan bir buzdolabını 400 liraya hatta çok daha uygun fiyatlara alabilmek mümkündür…
    Ayrıca evinize yeni bir buzdolabı almaya karar verdiğinizde, eski buzdolabınızı asla çöpe atmamanızı öneririz. İkinci el eşya alanlar ile görüşüp, uygun fiyatlara satabilir, eğer paraya ihtiyacınız yoksa bile maddi durumu olmayan kişilere fayda sağlaması açısından yine ikinci el eşya alanlara verebilirsiniz. 
   Günümüzde geçim ve yaşam şartları oldukça zor olduğundan, maddi açıdan durumu uygun olmayan kişilere yardım etmek amacı ile yola çıkarak düşünürsek, ikinci el eşya alan yerlerin önemini oldukça iyi anlayabiliriz. 
SPOT YENİ İKİNCİ ELspotçular bursa ile ilgili görsel sonucuEŞYA BURSA ŞEHRİNDE
   Bursa'da Spotçularda; sıfır kapalı kutu ürünlerin yanında, çeyizlik alınmış fakat hiç kullanılmamış eski model ürünleri, revizyonlu ürünleri vb... uygun fiyattan bulma şansınız vardır. 
BURSA SPOT EŞYA ALIMINI SATIMINI YAPANLAR

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş olup, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmektedir...

Alımını satımını yaptığımız eşyalar; Ev eşyaları, Mobilyalar, Beyaz eşyalar, Endüstriyel mutfak malzemeleri ( lokanta, cafe, restoran, bar, tekel bayii,büfe, fastfood, tatlıcı, çerezci,muhallebici, börekçi, simitçi, vb... dükkan malzemeleri alımı ve satımı yapılır...